Дата: 19.03.2024 10:01

Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива можна подати втричі швидше – усього за 10 хвилин - на порталі Дія (https://bit.ly/3wJ3Fvj).

Причому завантажувати безліч документів не потрібно – більшість із них автоматично «підтягнеться» в систему завдяки обміну даними між реєстрами.

Спрощена процедура звернення за житловою субсидією доступна в Україні ще з літа 2023 року, та донині нею можна було скористатися через вебресурси Пенсійного фонду України або ж в паперовій формі: звернувшись до держорганів особисто або поштою.

Сервісом можуть скористатися ті, хто звертається по субсидію вперше або планує переоформити її через закінчення терміну призначення поточної.

Нагадуємо також, що звернутися за призначенням субсидії можна в будь-якому куточку країни без прив’язки до місця реєстрації.

Більше інформації на сторінці Міністерства соціальної політики України