Напишіть листа політв'язням у рамках акції «Листи до вільного Криму»

Дата: 23.03.2024 10:22

Усі небайдужі громадяни зможуть написати листа незаконно ув’язненим українцям, яких окупаційні адміністрації утримують в окупованому Криму або депортували на територію РФ.

Упродовж місяця організатори — Представництво Президента в Автономній Республіці КримУкраїнський ПЕН та ZMINA — збиратимуть листи та передаватимуть їх у місця незаконного утримання кримських політв’язнів.

Мета ініціативи «Листи до вільного Криму»  нагадати про українських бранців Кремля, продемонструвати, що ними цікавляться та про них турбуються.

Велика кількість листів  це також важливий меседж для адміністрацій в’язниць про те, що людину не можна покалічити чи убити, бо про це одразу стане відомо загалу, тож організатори закликають якомога більше людей долучитися до акції.

Український півострів залишається в серці кожного кримського політв’язня, навіть якщо він зараз знаходиться у найбільш віддаленій точці Росії. Попри ґрати, які стримують тіла незаконно ув’язнених українців, їхні душі та серця вільні. Саме тому всі ці листи йтимуть до вільного Криму, до кожного з кримських політв’язнів.

Інструкцію з написання листів можна знайти за посиланням.