Доєднуйтеся до лав «Армії відновлення» та зробіть свій внесок у відбудову нашої країни!

Дата: 24.03.2024 14:35

Зараз кожен, хто в пошуку роботи, зокрема внутрішньо переміщені особи, мають можливість бути корисними державі в умовах війни та поліпшити власне матеріальне становище, вступивши до лав «Армії відновлення».

Нерідко шукачам роботи, які взяли участь у цьому урядовому проєкті, роботодавці пропонують постійну роботу.

З людиною, яка бере участь в суспільно корисних роботах, укладається строковий трудовий договір. На неї поширюються вимоги законодавства у сфері охорони праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування. Тобто, сплачується ЄСВ і нараховується страховий стаж.

Спочатку 2024 року на Херсонщині до суспільно корисних робіт долучилися 794 особи.

Йдемо до спільної мети й робимо все, що наближає нас до перемоги!

Детальніше про суспільно корисні роботи можна дізнатися за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/suspilno-korysni-roboty

Для консультації телефонуйте:

099 245 14 63 (для населення)

066 777 39 03 (для роботодавців)