Поради, які врятують життя. Що робити при обстрілі?

Дата: 31.03.2024 13:28

Херсонщина часто потерпає від обстрілів, тому хочемо нагадати основні правила, що можуть врятувати ваше життя

Гучний свист та вибух снаряда може означати, що ви потрапили в зону артобстрілу, мінометного обстрілу або авіанальоту.

У такій ситуації радимо:

Якщо ви почули свист снаряда, а за 2-3 секунди — вибух, відразу падайте на землю та накрийте голову руками .

Після вибуху першого снаряду швидко пошукайте місце, де можна сховатися. Потрібно знайти хоча б мінімально заглиблене укриття.

Для схованки підійдуть: підземні переходи, метро, укриття, канава, траншея, яма, широка труба водостоку під дорогою, високий бордюр, каналізаційний люк.

Більше інформації на сторінці Головне Управління ДСНС України у Херсонській області