Мінцифри: Будьте пильними! Як залишатися у відносній безпеці на окупованих територіях

Дата: 30.03.2024 15:42

З початку повномасштабної війни народна розвідка надсилає в єВорог корисну інформацію. Ми постійно оновлюємо перелік даних, які необхідні українським бійцям, та в кожному пості наголошуємо на головному: «Користуйтеся чатботом, тільки якщо впевнені у власній безпеці».

Тож як не наражати себе на небезпеку на окупованій території? Мінцифри підготували кілька правил:

• не перебувайте біля військових обʼєктів, скупчень особового складу та на маршрутах руху колонн;
  • не беріть участь у масових заходах, які організовують окупаційні адміністрації.

Хочу надіслати заявку в чатбот. Як зробити це безпечно?

• надсилайте заявку лише тоді, коли поряд немає підозрілих людей:
  • відразу після користування єВорогом видаліть знімки й очистьте листування з чатботом;
  • не обговорюйте переміщення техніки телефоном.

Переходьте в чатбот єВорог з головного екрана в застосунку Дія або за посиланням та повідомляйте https://t.me/evorog_bot.

Памʼятайте, ваша безпека на першому місці!

Більше інформації на сторінці Міністерство цифрової трансформації України