Як росія під приводом психологічної допомоги зомбує дітей на ТОТ

Дата: 03.04.2024 11:15

Кремль використовує психологів на окупованих територіях для пропагандистської обробки дітей і популяризації війни серед населення.

Зокрема, у рамках проєкту «Донбасс: психология жизни» організовуються візити неповнолітніх до військових госпіталів, де так звані «психологи» змушують їх спілкуватися з пораненими військовослужбовцями окупаційної армії. Також здійснюється інформаційна обробка дітей учасників війни проти України.

Кураторкою проєкту є московська психологиня ірина кіркова, заступниця голови ради при президентові рф з прав людини. Цей орган заявляє про «воєнні злочини України» та вважає захист прав учасників так званої «сво» пріоритетом своєї роботи.

рф продовжує експлуатувати дітей для досягнення своїх загарбницьких цілей в Україні.

Залучивши психологів, ворог хоче виховати на ТОТ покоління лояльного до окупантів населення, а також використати дітей для просування наративу про «щасливу окупацію».

Більше інформації на сторінці Центр протидії дезінформації