Застереження від Центру протидії дезінформації

Дата: 27.03.2024 13:06

Українцям почали приходити повідомлення у Telegram буцімто від monobank про встановлені обмеження на «банці накопичення».

Також у повідомленні зазначається, що для скасування цих обмежень клієнти мають відповісти на дзвінок від співробітників банку.

Центр закликає у жодному разі не брати слухавку та не передавати свої дані третім особам! Маскуючись під офіційний чат-бот банку, шахраї намагаються отримати дані клієнтів для подальших незаконних дій з метою заволодіння коштами.

Центр також нагадує, що офіційний чат-бот верифікований месенджером Telegram та не використовує жодних емодзі.

Якщо ж ви стали жертвою шахраїв, зверніться до кіберполіції або інших компетентних органів.

Більше інформації на сторінці Центр протидії дезінформації