Зловмисники запустили нову хвилю фішингу: імітують повідомлення від Meta. Розповідаємо, як вберегтися

Дата: 28.03.2024 12:15

Користувачі Facebook почали отримувати електронні листи нібито від служби підтримки Meta з попередженням про блокування облікового запису «через невідповідність Стандартам спільноти».

Насправді, ці повідомлення не мають нічого спільного із Facebook. Справжня мета – заволодіти обліковим записом.

Як не стати жертвою такого обману?

1. Не панікуйте. Уважно прочитайте підозрілий допис чи отримане повідомлення.

2. Якщо повідомлення містить посилання, перевірте його через спеціальні сервіси. (Наприклад, тут: https://easydmarc.com/tools/phishing-url)

3. Якщо посилання не має стосунку до соцмережі, через яку ви його отримали, не переходьте за ним.

4. Пам’ятайте: офіційне сповіщення від Meta приходить винятково у певному форматі та його завжди можна перевірити в меню вашої сторінки.

Більше інформації на сторінці  Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки