Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Дата: 25.03.2024 13:37

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу. Емблемою обрана ромашка - символ чистого дихання легенів.

Цей день спонукає всіх замислитися про існуючу проблему, адже наше майбутнє в наших руках. Захистити своє здоров’я, мати достовірну інформацію про туберкульоз, його профілактику , формувати  навички здорового способу життя, саме з такою метою, для здобувачів освіти Мирненської ТГ з 20 по 24 березня було проведено інформаційно-роз’яснювальні онлайн-заходи під гаслом «Туберкульоз стосується кожного!». Цікавими і змістовними були година спілкування «Туберкульоз, його симптоми та профілактика», «Профілактика захворювання на туберкульоз», відео лекторій «Правда про туберкульоз»,  анкетування «Що я знаю про туберкульоз», онлайн майстер - клас по виготовленню ромашок. Здобувачі освіти долучилися до обласної інформаційно-просвітницької акції «Ні - туберкульозу!».  В своїх малюнках та творчих роботах учні відобразили головну думку , що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе туберкульоз, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї хвороби:

#ВсесвітнійДеньБоротьбиЗТуберкульозом

#переможемоТБ