Головне управління ДСНС України у Херсонській області нагадує правила поведінки, якщо людина опинилась під завалами будинку.

Дата: 06.04.2024 11:31

Пам’ятайте – якщо ви потрапили під завал, до вас вже прямують екстрені служби, але, щоб вас швидше змогли знайти вам необхідно:

➖ вивільнити руки та ноги;

➖ якщо частину тіла притиснуло і звільнити її неможливо – масажуйте ділянку тіла вище затиснутої (щоб підтримати циркуляцію крові);

➖ якщо розумієте, що немає сил і можливості вибратися самотужки продовжуйте кликати на допомогу та чекати на рятувальників;

➖ за можливості, подавайте сигнали рятувальникам (кричіть, свистіть та світіть ліхтариком).

Знайте, що рятувальникам потрібен час, щоб крізь завали добратись до вас і визволити, тому не піддавайтесь паніці!

Також рятувальники вкотре нагадують, що під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» найрозумнішим та найбезпечнішим рішенням є пройти в укриття.

Більше інформації на сторінці Головне Управління ДСНС України у Херсонській області