Тридцятого березня нашій Херсонщині виповнюється вісімдесят років

Дата: 29.03.2024 13:09

Мальовнича, унікальна, неповторна. Такою ми памʼятаємо область і такою вона неодмінно буде знову.

Це третя річниця під час повномасштабного вторгнення росії. В умовах, коли лівий і правий берег, – розділені лінією вогню.

Але #Ми_разом і жодним кремлівським диктаторам нас не зламати. Привітай рідну Херсонщину, долучившись до флешмобу!

Умови прості:

1.  До 30-го березня запиши коротке відео з пробіжки і скажи кілька слів з привітанням.

2.  Поділися відео у коментарях під цим дописом.

І головне – подбайте про власну безпеку! Долучайтеся до флешмобу тільки, якщо ви не мешкаєте на територіях, де ведуться активні бойові дії або тимчасово окупованих росією.

А найкращий подарунок — це допомога нашим Захисникам і Захисницям, які зараз у запеклих боях звільняють область! Підтримайте воїнів донатом на збори!

#Херсонщині80

Більше інформації на сторінці  Херсонська обласна державна адміністрація