Дата: 24.04.2024 11:44

Підтримати так, щоб не травмувати ще більше. Так, щоб людина дійсно відчула підтримку, а не замкнулася у собі і своєму горі ще більше.

Про підтримку родин, які переживають невизначену втрату — шукають і чекають на своїх близьких, які зникли безвісти чи перебувають у російському полоні під час онлайн зустрічей, що проводить Простір Можливостей зі спільнотою, яка проходила навчання у тренінговому центрі Простору, розповіла Марія Петришин, керівниця окремого підрозділу “Групи Патріот” (яка займається пошуком зниклих безвісти за особливих обставин та полонених), керівниця Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» та директорка львівського Будинок воїна.

Дивіться в каруселі ⬇️⬇️⬇️

Коаліція ветеранських просторів