Підтримуємо дітей військослужбовців Мирненської громади!

Дата: 09.04.2024 17:45

Об'ява про надання подарунків дітям до Великодніх свят та перелік документів

Шановні мешканці Мирненської  громади!

Відділом з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я Мирненської селищної ради розпочато  прийом документів для надання подарунків до Великодніх  свят дітям (віком  до 16 років) військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до закону,  відповідно до  «Програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти ветеранів війни, Захисників і Захисниць України на 2024 - 2026 роки» по Мирненській селищній раді.

Умови надання матеріальної допомоги та перелік необхідних документів Матеріальна допомога надається мешканцям громади, які мають статус внутрішньо переміщеної особи і фактично проживають на підконтрольній території України.

Підстави для розгляду питання про надання подарунків  до Великодніх свят дітям (віком до 16 років) батьки яких є військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань, та дітям, батьки яких поранені/загинули/померли/зникли безвісті при забезпеченні захисту населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти   України:

• заява мешканця громади ;
  • копія паспорту (ID-картки) та ідентифікаційного номера одержувача;
  • свідоцтво про народження та ідентифікаційний код дитини;
  • копія довідки про участь у бойових діях або забезпеченні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України або інший документ, який підтверджує безпосередню участь у бойових діях;
  • документ, який підтверджує, що заявник є членом сім’ї загиблого (померлого) захисника України (посвідчення члена  сім’ї загиблого (померлого) Захисника  і Захисниці  України);
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Важливо! Для перевірки правильності подання документів фото надсилаються на  Viber, WhatsApp за номером телефону 093 307 05 66 або на  електронну пошту vszn.murnerada2024@gmail.com, після перевірки,  копії документів засвідчуються в установленому чинним    законодавством України порядку.

Також, отримати консультацію з даного питання можна:

• за номером телефону  093 307 05 66
  • написавши смс повідомлення Viber, WhatsApp;
  • на електронну пошту vszn.murnerada2024@gmail.com

Відділ з питань соціального захисту  населення та охорони здоров’я Мирненської селищної ради

Приклад заяви:

Начальнику Мирненської

селищної військової адміністрації

Валентині ГОЛОВАТІЙ

Заява

1. Прізвище, ім’я, по батькові_______________________________________________.
  2. Дата народження      _____________________________________________________.
  3. Місце проживання ______________________________________________________.
  4. Контактний телефон   ____________________________________________________.
  5. Пільгова категорія_______________________________________________________.

Я, _____________________________________________________________________  надаю копії документів необхідних для отримання подарунків  до Великодніх свят, дітям (віком до 16 років) батьки яких є військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань, та дітям, батьки яких поранені/загинули/померли при забезпеченні захисту населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти   України (необхідне підкреслити).

Я, _________________________________________________________________________

даю згоду на обробку моїх персональних даних Мирненською селищною радою та її виконавчого органу відповідно до вимог Закону України від 01.06.2010 року № 2297-VI “Про захист персональних даних».

_______________20 ______р.                                                                ______________            (дата)                                                                                                                        ( Підпис)

Необхідні документи додаються