Запитання та теми, яких варто уникати при спілкуванні з ветеранами/ветеранками щонайменше в перші місяці після їхнього повернення зі служби

Дата: 26.04.2024 11:25

Є теми, які для військових є чутливими та тригерними. Вони можуть спричинити напад агресії або інші негативні реакції.

Як правильно комунікувати з тими, хто повернувся з війни? Які запитання їм задавати, а які в жодному разі не треба озвучувати?

Більш детально ознайомитися з інформацією в публікації можна тут

‼️Пам’ятайте, жоден стан не може бути виправданням для домашнього насильства.

Якщо вам чи вашим рідним потрібна психологічна підтримки чи допомога, звертайтесь на національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Безкоштовно. Анонімно. Конфіденційно.

📲116 123

📞0 800 500 335

Telegram: @NHL116123

Instagram: @lastradaukraine

Facebook: @lastradaukraine

Виготовлення матеріалу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповідь на виклики воєнного часу», який виконується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з ГО «Ла Страда — Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики.

Погляди, висловлені в цій публікації, належать автору(-ам) і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine