Запитання та теми, яких варто уникати при спілкуванні з ветеранами/ветеранками щонайменше в перші місяці після їхнього повернення зі служби
Є теми, які для військових є чутливими та тригерними. Вони можуть спричинити напад агресії або інші негативні реакції.
Як правильно комунікувати з тими, хто повернувся з війни? Які запитання їм задавати, а які в жодному разі не треба озвучувати?
Більш детально ознайомитися з інформацією в публікації можна тут
Пам’ятайте, жоден стан не може бути виправданням для домашнього насильства.
Якщо вам чи вашим рідним потрібна психологічна підтримки чи допомога, звертайтесь на національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.
Безкоштовно. Анонімно. Конфіденційно.
116 123
0 800 500 335
Telegram: @NHL116123
Instagram: @lastradaukraine
Facebook: @lastradaukraine
Виготовлення матеріалу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповідь на виклики воєнного часу», який виконується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з ГО «Ла Страда — Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики.
Погляди, висловлені в цій публікації, належать автору(-ам) і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.
Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine