Як підтримувати дітей у час війни?

Дата: 28.04.2024 08:47

🙇‍♂️Війна росії в Україні триває, обстріли ворогом посилюються, а ситуація у світі загострюється. Через це з’являється більше випадків підліткової депресії, апатичних станів, труднощів із концентрацією уваги як у дітей, так і в дорослих.

Як наша психіка може реагувати на трагічні новини й війну та як правильно говорити про це з дітьми — розповідає Поліна Старцева, гештальт-терапевтка, психологиня благодійного фонду Голоси дітей.

📌 Психологи «Голосів дітей» надають безоплатну психологічну підтримку дітям та батькам через досвід війни. Якщо ви відчуваєте, що вам чи близьким потрібна допомога, звертайтесь 0800 210 106.

Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей