Запрошуємо журналістів на тренінг "Основи пошуку, перевірки та аналізу даних щодо системи охорони здоров'я України", який пройде у Дніпрі та Полтаві.

Дата: 20.04.2024 16:46

Вокс Україна разом з проєктом USAID Ukraine - USAID Україна "Підтримка реформи охорони здоров'я" починають серію тренінгів "Основи пошуку, перевірки та аналізу даних щодо системи охорони здоров'я України", які пройдуть у п’яти містах (Дніпрі, Полтаві, Одесі, Львові та Києві).

Тренінг буде корисним для журналістів, які хочуть розібратися, як працювати з інформацією про функціонування системи охорони здоров'я та як ефективно використовувати доступні дані.

🔍 Учасники тренінгу дізнаються про те:

- які існують маніпуляції із даними щодо функціонування та фінансування системи охорони здоров’я;

- як шукати і аналізувати офіційну інформацію щодо системи охорони здоров’я;

- як швидко знайти інформацію про те, скільки коштів отримують медзаклади, які зарплати в керівників та працівників лікарень;

- як дізнатися, на що скаржаться пацієнти в лікарнях та допомогти відстояти права.

📌 Спікери:

◼️Кирило Перевощиков, головний редактор проєкту VoxCheck.

◼️ Віталій Андронік, керівник прес-служби Національної служби здоров’я України.

📅 Дати:

✅ у Дніпрі 23 квітня 2024 року

✅ у Полтаві 25 квітня 2024 року

🕙 Час: з 11.30 до 17.00

Формат: офлайн. Про локацію повідомляємо учасників після обов’язкової реєстрації. Місце проведення тренінгу обладнане укриттям на випадок повітряної тривоги.

📌 Реєстрація за посиланням:

- Дніпро: https://forms.gle/Wktpm8SP1Ba1yRvZA

- Полтава: https://forms.gle/XtLBCuuteEZYeJmQ7

ℹ Участь у тренінгу можуть взяти учасники із сусідніх областей. Компенсація витрат на дорогу для учасників відбувається виключно за квитками в обидва боки у разі збереження витратних документів, квитку та чеків, а також за умови купівлі квитків на автобуси або на потяги типу купе, плацкарт або інтерсіті другого класу.

Про дати тренінгів в Одесі, Львові та в Києві ми повідомимо додатково.

НСЗУ Національна служба здоров'я України