На платформі Академії НСЗУ відкрито реєстрацію на курс “Комунікація з людьми, які зазнали травми внаслідок війни”.

Дата: 21.04.2024 10:48

✅Зареєструватися на курс можна за посиланням https://cutt.ly/lw5bZSHj

✔️Курс запроваджено з метою:

🔹допомогти лікарям та лікаркам краще розуміти людей, які отримали травму і, як наслідок, спілкуватись з ними без ретравматизації.

🔹допомогти співробітникам та співробітницям медичних закладів створити безпечне середовище для людей, які внаслідок війни пережили події, що їх травмували.

☝️За проходження онлайн навчання лікарі та лікарки зможуть отримати 3 бали БПР.

✅Курс складається з трьох уроків, які будуть відкриватися поступово. Щоб не пропустити відкриття уроків реєструйтеся посиланням https://cutt.ly/lw5bZSHj

✔️Матеріали курсу також стануть в нагоді, якщо ви працюєте в комунікаціях та спілкуєтесь з людьми, які мають різний досвід, зокрема — травматичний, про який ви можете не знати.

🟦Навчальний курс розроблений за ініціативи Міністерство охорони здоров'я України та НСЗУ Національна служба здоров'я України для платформи Академії НСЗУ у співпраці з Центр психічного здоров'я та реабілітації "Лісова поляна" МОЗ України, НПА - Національна психологічна асоціація, БФ «Сильні» та Veteran Hub. Організаційний партнер проєкту — бюро стратегічного супроводу Superwise.

🟦Курс створено для HealthLink.Recovery за фінансової підтримки БО «100% ЖИТТЯ» в рамках реалізації проєкту «HealthLink: Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ініціатива HealthLink.Recovery спрямована на відновлення та розширення медичних послуг у постраждалих від повномасштабного вторгнення регіонах.

НСЗУ Національна служба здоров'я України