НСЗУ розпочала прийом пропозицій про контрактування за пакетами, договори за якими укладалися на три місяці, до 31.03.24.

Дата: 24.04.2024 09:02

Це такі пакети:

🔹“Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”

🔹“Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим і дітям”

🔹“Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям”

🔹“Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах”

🔹“Готовність та забезпечення надання медичної допомоги населенню, яке перебуває на території, де ведуться бойові дії”

➡️ Оголошення про прийом пропозицій за вищевказаними пакетами розміщено на сайті nszu.gov.ua в розділі “Контрактування” / “Контрактування 2024” / “Оголошення 2024”: https://cutt.ly/kw5fu6vV.

📌Строк подання пропозиції спливає о 18 годині 00 хвилин за київським часом 24 квітня 2024 року.

📌 НСЗУ розглядає пропозиції про укладення договору до 30 квітня 2024 року включно.

Заклади, які подадуть пропозиції і відповідатимуть вимогам, отримають договір, який буде чинним з 1 квітня до 31 грудня 2024 року. Тож надавачі отримають оплати за квітень у повному обсязі.

Нагадаємо, уряд вніс відповідні зміни до постанови від 13 квітня 2024 р. Nº 428 “Про внесення змін до Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2024 році”. Зі змінами до постанови можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/Bw7Zrnux.

НСЗУ Національна служба здоров'я України