Німеччина передала херсонській бібліотеці імені О. Гончара обладнання, що полегшить доступ до інформації людям із порушеннями зору

Дата: 30.04.2024 16:08

У межах допомоги книгозбірня отримала прилад зчитування з екрана, компактний дисплей Брайля, принтер шрифту Брайля, пристрій для створення тактильної графіки, папір для друку шрифтом Брайля, лупу.

Т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв висловив вдячність Федеральному Уряду Німеччини, зокрема Уповноважений з питань культури та медіа Клаудії Рот, за ініціативу щодо створення Мережі захисту культурних цінностей України / Ukraine Art Aid Center.

Допомога надійшла у межах міжнародної співпраці за проєктом «Допомога культурним установам» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини за сприяння Міністерства культури та медіа Німеччини та Державної бібліотеки у Берліні.

Детальніше 🔗 https://mcip.gov.ua/.../nimechchyna-peredala-hersonskij.../

Міністерство культури та інформаційної політики України