Важлива інформація для майбутніх бакалаврів.

Дата: 23.04.2024 11:40

19 квітня, розпочинається реєстрація на єдине фахове вступне випробування (БЄФВВ). Реєстрація триватиме до 30 включно квітня і буде проводитись у приймальних комісіях закладів вищої освіти за умови особистої присутності або дистанційно.

Це стосується вступників, які мають диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра чи молодшого бакалавра та планують навчання на бакалавраті в галузях:

🔹 управління та адміністрування;

🔹 аграрних наук та продовольства;

🔹 публічного управління та адміністрування;

🔹 менеджменту соціокультурної діяльності;

економіки.

❗️Участь у БЄФВВ — добровільна.

Вступник може пройти це випробування, щоб покращити свій конкурсний бал. Однак варто пам'ятати, що результати випробування обов’язково будуть внесені у формулу розрахунку конкурсного бала. Тож якщо вступник зареєструється на БЄФВВ, але не пройде його або отримає низький результат, то це навпаки негативно вплине на його конкурсний бал.

Для участі в конкурсі вам потрібно мати результати ЗНО чи НМТ попередніх років або скласти НМТ цього року. Оцінку з БЄФВВ враховуватимуть під час розрахунку вашого конкурсного бала.

Ділимося алгоритмом реєстрації ⬇️

1️⃣ Сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів:

◾️ заповнити заяву-анкету з вашим електронним підписом;

◾️ документ, що посвідчує особу (зазначений в анкеті);

◾️ документ з РНОКПП або документ, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;

◾️ інформаційна картка з результатами ЗНО чи НМТ (залежно від року);

◾️ документ про здобутий ступінь освіти (для випускників минулих років);

◾️ довідка про завершення навчання у 2024 році (для тих, хто закінчує навчання цього року);

◾️ фотокартка (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;

◾️ медичний висновок (форма 086-3/о), якщо потрібні спеціальні умови для вступу;

◾️ нотаріально засвідчений переклад документів українською мовою (для документів, оформлених іноземною мовою).

2️⃣ Надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.

3️⃣ Отримати скановану копію екзаменаційного листка на вказану електронну адресу.

Важливо: зазначити населений пункт, у якому бажаєте скласти тестування, і назву(-и) БЄФВВ.

Детальніше щодо ЄФВВ для вступу на бакалаврат: bit.ly/4aLwd6n