Створюємо можливості для розвитку українських підприємців. На порталі Дія.Бізнес з’явилася Рамка підприємницьких компетенцій

Дата: 04.05.2024 11:27

EntreComp+ — це документ, адаптований під глобальні виклики та технологічні тренди малого й середнього бізнесу в Україні. Він допомагає наблизити умови та принципи роботи українських підприємців до стандартів ЄС.

Щоб допомогти підприємцям реагувати на світові тренди малого й середнього бізнесу, Київська школа економіки адаптувала систему The Entrepreneurship Competence Framework під потреби українців.

Серед важливих доповнень Рамки підприємницьких компетенцій для України:

✅ акцент на сталому розвитку та етичному мисленні

✅ ширший погляд на технології та інновації

✅ фокус на глобальних трендах і перспективах розвитку

✅ інклюзивна адаптація бізнесу до специфічних потреб споживачів та працівників

✅ інновації «Гендерна рівність та соціальна інклюзія», «Конфліктна чутливість», «Клімат та довкілля»

Наступні кроки для реалізації проєкту — розробка системних навчальних продуктів та впровадження компетенцій, необхідних персонально кожному підприємцю.

Ознайомитися з Рамкою підприємницьких компетенцій EntreComp+ можна за посиланням — https://business.diia.gov.ua/cases/iniciativi/entrecomp-plus

Розвиваємо підприємницьку екосистему України разом 🤝🏻

Рамка підприємницьких компетенцій EntreComp+ для українського малого та середнього бізнесу розроблена з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту й національного проєкту Дія.Бізнес та реалізована в межах проєкту Good Governance Fund «Ревіталізація бізнес-клімату в Україні», який фінансується UK International Development від Уряду Великої Британії. Імплементатори проєкту — Abt Britain та Kyiv School of Economics.

Міністерство цифрової трансформації України