Фонд народонаселення ООН в Україні пропонує відібраним громадам всебічну допомогу для розбудови місцевої системи запобігання та протидії домашньому й гендерно зумовленому насильству.

Дата: 26.04.2024 08:26

Ще п’ять українських міст чи територіальних громад зможуть приєднатися до проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» у 2024 - 2026 роках.

Зокрема, мова про:

✅ налагодження належної координації та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству на місцевому рівні;

✅ створення та забезпечення належної діяльності спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, зокрема притулків, денних центрів, кризових кімнат;

✅ комплексну та спеціалізовану підготовку фахівців/-чинь з відібраних громад і вивчення досвіду інших міст України у даній сфері;

✅ організацію та проведення серед мешканців громади, зокрема серед дітей та молоді, інформаційних кампаній щодо запобігання та протидії насильству, роз’яснення його форм, проявів і наслідків.

Якщо вашій громаді цікаво взяти участь у проєкті, вам необхідно:

☛ надіслати лист від територіальної громади на електронну адресу trunova@unfpa.org до 10 травня 2024 року. В ньому варто повідомити про вашу зацікавленість, а також визначити заступника керівника громади, який буде відповідальним за подальшу комунікацію з UNFPA;

☛ надіслати у додатку до листа заповнену аплікаційну форму щодо участі громади у проєкті. Просимо завантажити форму за посиланням >>> https://bit.ly/4aCPVB4

Про критерії відбору цього конкурсу та інші важливі деталі читайте тут >>> https://bit.ly/49NEDZJ

Наразі проєкт «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» втілюється у 45 містах і громадах України, охоплюючи як великі урбаністичні центри, так і малі громади. Його основна мета — розбудова муніципальних систем запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству.

ℹ️ Проєкт реалізується Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine у співпраці з Міністерством соціальної політики України за підтримки урядів Канади Embassy of Canada to Ukraine та Великої Британії British Embassy Kyiv в межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству.

Міністерство соціальної політики України