Допомога ветеранам і цивільним, які втратили зір на війні: хто надає і як отримати

Дата: 12.05.2024 10:45

В Україні працює багато закладів, які надають допомогу ветеранам російсько-української війни, котрі втратили кінцівки. Але війна призводить не лише до втрати кінцівок чи психологічних проблем. Багато військових через війну втратили зір.

За даними Національної служби здоров’я України, кількість осіб з діагнозами сліпота або зниження зору зросла з 17 478 у 2021 році до 19 551 у 2022 році. І лише за сім місяців 2023 року лікарі вже засвідчили майже таку саму кількість — 19 336 пацієнтів, які втратили зір або мають порушення зору.

LVIV.MEDIA зібрав інформацію про те, хто і як проводить реабілітацію військових і цивільних, які втратили зір через війну, хто надає їм допомогу в соціалізації й адаптації до нового життя, а також надає контакти для звернення за такою допомогою.

Детально читайте у матеріалі: http://surl.li/thbjz

Коаліція ветеранських просторів