Спільно з НСЗУ Національна служба здоров'я України запускаємо пілотний проєкт «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Дата: 14.05.2024 10:50

Це додаткова до Програми медичних гарантій ініціатива, на яку у бюджеті 2024 передбачено 750 млн грн.

Скористатися програмою безоплатного зубопротезування пацієнт може один раз протягом року. Гранична вартість наданих медичних послуг, згідно з постановою уряду, не може перевищувати 14 984 гривні.

🔎 Послугу безоплатно зможуть отримати:

☛ учасники бойових дій;

☛ особи з інвалідністю внаслідок війни;

☛ військовослужбовці.

Наразі такі послуги надаються в 45 медзакладах України, які законтрактовані НСЗУ. Укладання та підписання договорів триває, тож перелік медзакладів розширюватиметься.

❗ Щоб отримати послугу, необхідно звернутися до медичного закладу, який входить до списку законтрактованих учасників пілотного проєкту. Попередньо отримавши направлення від лікаря-стоматолога, підготувати пакет копій документів з пред’явленням їх оригіналів та написати заяву.

👉 З детальним переліком документів, послуг та законтрактованими медичними закладами можна ознайомитися на сайті НСЗУ за посиланням: https://bit.ly/3WlQ1sQ

ℹ︎ У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся до операторів контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

Міністерство охорони здоров'я України