Якщо ви маєте власну ініціативу і потребуєте підтримки — це ваш знак!

Дата: 18.05.2024 13:43

Вже тривалий час у нас є спеціальний чат-бот для організацій — наш основний інструмент для спілкування, консультування та підтримки представників НУО з будь-яких питань.

Цей чат-бот для вас, якщо ви:

▪️ плануєте залучити волонтерів для підсилення вашої організації, але не знаєте, як це зробити;

▪️ хочете поширити інформацію про вашу ініціативу чи проєкт і залучити більше людей;

▪️ потребуєте підтримки з будь-яких інших питань, що стосуються вашої організації.

Зберігайте посилання, авторизуйтесь та залишайтесь з нами на звʼязку ➡️ https://t.me/volunteerneeds_bot

Чат-бот працює у будні дні з 11:00 до 20:00. Якщо ви надіслали запит у неробочий час, ми опрацюємо його якнайшвидше в зазначені години.

Українська Волонтерська Служба