Запущено два сервіси для військовослужбовців та працівників органів системи МВС

Дата: 23.05.2024 12:45

Ігор Клименко: Всебічна підтримка та належний соціальний захист для наших захисників — важливе завдання МВС та складова Української Доктрини, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським.

Запущено два сервіси для військовослужбовців та працівників органів системи МВС:

Перший — електронний кабінет постраждалого на сайті МВС України. Там військовослужбовці НГУ, ДПСУ, поліцейські, ДСНСники, які мають статус постраждалих, а також члени їх родин, можуть отримати доступ до своїх облікових даних та залишити запит на медичну, психологічну, юридичну допомогу. Необхідно лише зареєструватися в Єдиному вікні для громадян ➡️https://services.mvs.gov.ua/.

Водночас розпочинаємо роботу контактного центру з питань соціального захисту — 1536. Фахівці гарячої лінії з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 консультуватимуть щодо отримання психологічної, медичної та грошової допомоги, нарахування пільг, призначення пенсії тощо.

Доступна та зрозуміла державна соціальна політика — це те, що ми маємо гарантувати нашим Героям

ДСНС України