Чому розмір житлової субсидії розрахований в 0,00 грн?

Дата: 14.05.2024 12:51

💸 Житлова субсидія — це адресна допомога, яка надається на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Житлова субсидія призначається, якщо є різниця між сумою, яку необхідно сплачувати за житлово-комунальні послуги (за соціальними нормативами), та сумою обов’язкового платежу.

Обов’язковий платіж для кожної сім’ї визначається індивідуально. Він залежить від сукупного доходу членів домогосподарства на одну людину і не змінюється у разі коливань цін та тарифів на ЖКП.

❗Якщо сума сплати за ЖКП не перевищує розмір обов’язкового платежу, субсидія становитиме 0,00 грн.

🗃️ При цьому у разі зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, Пенсійний фонд проводить перерахунок житлової субсидії без звернення громадян, і розмір субсидії може автоматично збільшитися.

Які ще у вас є питання щодо субсидій та інших виплат? Пишіть їх у коментарях, а ми пошукаємо відповіді для вас!

Міністерство соціальної політики України