Кожен українець та українка повинні мати рівні можливості для самореалізації та розвитку Як ми можемо допомогти з цим молоді?

Дата: 15.05.2024 11:18

Зібрали теорію та лайфгаки, які сприятимуть створенню інклюзивних просторів для молоді та налагодять безбар’єрну комунікацію, у серіалі «Інклюзивна молодіжна робота» на Дія.Освіта.

📝 Спікери серіалу розповідають:

☺️ як допомогти молодому поколінню реалізувати свій потенціал на повну

💡 як визначати потреби та інтереси молоді в умовах сучасних викликів

💚 як мотивувати їх брати участь у різноманітних заходах, проєктах та акціях

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» — частина реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, запровадженої за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

🔗 Дивіться безоплатний освітній серіал на платформі Дія.Освіта

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» створено за ініціативи Міністерство цифрової трансформації України, громадською організацією Рада жінок Донеччини за фінансування та у межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно з Регіональним офісом UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерство молоді та спорту України та радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності для Дія.Освіта.

Дія.Освіта