Міжнародний день матері

Дата: 12.05.2024 08:45

Міжнародний день матері (International Mother’s Day) – це день, присвячений вшануванню матерів та бабусь або жінок, що замінювали їх. Щороку відзначається у другу неділю травня. Це свято материнства та любові, доброти та сімейних цінностей, свято дітей та батьків. Це сімейне та суспільне свято, що дає можливість висловити вдячність за щоденну любов, турботу та зусилля матерів. Пронизане теплими почуттями, як теплі лагідні травневі дні, свято усіх мам нагадує нам про найважливішу людину у житті кожного.

Традиційно у цей день дарують своїм матерям подарунки, листівки або квіти та, головне, приділяють увагу та час, щоб висловити свою любов і вдячність.

На державному рівні ця подія нагадує про потреби та виклики, з якими стикаються матері, про необхідність соціальної, юридичної та фінансової підтримки материнства, що є запорукою суспільного добробуту та виховання здорових, щасливих і успішних дітей.

Президент України Володимир Зеленський привітав матерів України зі святом.

«12 травня – особливий для всіх нас день. Сьогодні, як і решта світу, українці віддають шану найдорожчій людині у нашому житті.

Ми любимо та вдячні нашим мамам за їхню важку працю, доброту та надзвичайну мужність у цей складний для нашої країни час.

Мами надихають нас і дають сили боротися заради майбутнього наших дітей», - йдеться в повідомленні.

Також Володимир Зеленський опублікував у своєму Фейсбук щемливе відео:

Нагадаємо, коли в Україні відзначають свято мами: історія дня матері