15 травня Міжнародний день сімʼї, який нагадує нам про важливість родини як опори та підтримки для дитини.

Дата: 15.05.2024 18:01

Сьогодні, в Міжнародний день сім’ї, Міністерство соціальної політики України спільно з Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей запустили єдину державну онлайн-платформу про усиновлення та сімейне виховання дітей “Україна для кожної дитини”: https://dity.gov.ua.

Кожній дитині без батьківської турботи потрібна родина. Людям, які відкривають своє серце для таких дітей, потрібна підтримка 🧡

На платформі можна:

🧡 отримати покроковий алгоритм дій, щоб прийняти дитину у свою сім’ю

🧡 дізнатися про усиновлення, сімейні форми виховання та патронатне виховання

🧡 скористатися “Лінією турботи” та знайти потрібного експерта чи експертку

🧡 перейти на онлайн-курс “Народжені серцем” для майбутніх усиновлювачів

🧡 почути історії дітей і родин, які вже мають досвід усиновлення або виховання в сімейних формах.

Наступний крок — побудова комплексної системи для упорядкування інформації про дітей, які потребують підтримки держави.

“Україна для кожної дитини” — дорожня карта для родин і ресурс, який допоможе дітям швидше опинятися в сімейному теплі.

📌 Більше про платформу — на нашому сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23730.html

***

Єдина державна онлайн-платформа "Україна для кожної дитини" та онлайн-курс “Народжені серцем” створені в межах реалізації реформи системи догляду та підтримки дітей Міністерством соціальної політики України спільно з Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Європейського Союзу та сприяння UNICEF Ukraine. Її зміст є виключною відповідальністю власника шоу платформи і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та/або ЮНІСЕФ.

Міністерство соціальної політики України