Шановні мешканці Мирненської територіальної громади! З 16 травня 2024 року по 31 травня 2024 року проводиться громадське обговорення Проєкту Стратегії розвитку Мирненської територіальної громади на 2024-2027 роки.

Дата: 16.05.2024 16:34

Шановні мешканці Мирненської територіальної громади!

Фото без описуЗ 16 травня 2024 року по 20 червня 2024 року проводиться громадське обговорення Проєкту Стратегії розвитку Мирненської територіальної громади на 2024-2027 роки (далі Стратегія).

Під час знайомства з Вашою думкою стосовно проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції. Вони дозволять доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї із реалізації Стратегії на 2024-2027 роки.

Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, не лише хто має досвід у питаннях стратегічного планування, а й тих мешканців, які бачать своє майбутнє та майбутнє своїх дітей у Мирненській територіальній громаді.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до громадського обговорення Стратегії на 2024-2027 роки.

Щоб приєднатися до обговорення переходьте за посиланням на гугл-форму: https://forms.gle/NJEfz9XENzK1VGRf8

Ваша думка важлива для розвитку нашої громади!

До вашої уваги пропонуємо: 4 питання, які стосуються конкретних напрямків розвитку Мирненської територіальної громади, які прописані в Проєкті Стратегії розвитку Мирненської територіальної громади на 2024-2027 роки, а саме:

1. Розвиток економічного потенціалу громади;

2. Розвиток соціально-гуманітарної сфери громади;

3. Розвиток сфери інфраструктури громади;

4. Розвиток освітньо-культурної сфери громади.

а також 1 питання - узагальнювальне, відносно стратегії в цілому.

Ознайомитися з Проєктом Стратегії розвитку Мирненської територіальної громади на 2024-2027 роки можна за посиланням: https://myrne-gromada.gov.ua/news/1715794181/.

*Також зауважимо, що Проєкт Стратегії розвитку Мирненської територіальної громади на 2024-2027 роки було розроблено з альтернативою деокупації території нашої громади, та відновлення ключових аспектів життєдіяльності громади (місцеве самоврядування, благоустрій та соціально-економічний розвиток).

Просимо кожного поділитися своєю думкою та пропозицією стосовно Проєктів Стратегії  розвитку Мирненської територіальної громади на 2024-2027 роки.

Після закінчення відведеного часу на проведення опитування (до 20 червня 2024 року), всі запропоновані пропозиції будуть враховані та, за можливості їх реалізації на території нашої громади після проведення деокупаційних заходів, внесені до фінальної версії  Проєкту Стратегії розвитку Мирненської територіальної громади на 2024-2027 роки.