Конкурс "Мистецтво безпеки праці" триває

Дата: 22.05.2024 16:07

🙌🏻Хочете підтримати розвиток культури охорони праці, здорового робочого місця та безпечного виконання робіт в українському суспільстві - візьміть участь у конкурсі візуальних матеріалів "Мистетецтво безпеки праці".

🎨Роботи приймаються у будь якому форматі (постери, плакати, фото, малюнки чи відеоролики), адже ваша креативність немає меж.

📎Умови конкурсу дуже прості❗️Усе, що потрібно зробити це до 25 червня:

🔹зареєструватись на порталі «Мистецтво безпеки праці (https://theartofsafety.dsp.gov.ua/art)»;

🔹завантажте свої роботи у форматах jpg, jpeg або png (для участі неповнолітніх у конкурсі необхідний дозвіл одного із батьків).

1️⃣На першому етапі конкурсні роботи оцінюватимуть представники соціальних партнерів та органів влади у складі обласного журі. 🏆Роботи переможців першого етапу будуть розміщені на порталі для онлайн голосування, старт якого відбудеться 🗓1 липня і триватиме по 31 серпня включно.

🥇Переможців чекає нагородження відзнаками та активне розміщення інформації про них на веб-сайтах міжрегіональних управлінь і партнерів.

☝🏻Пам'ятайте, до конкурсу допускаються лише ті роботи, які відповідають тематиці охорони праці та безпечному робочому середовищу.

✅Ваша творчість це можливість внести свій вклад у розвиток сфери охорони праці в Україні, не втрачайте її. З нетерпінням чекаємо на ваші роботи.

👉Більше інформації за посиланням: : https://theartofsafety.dsp.gov.ua/art

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці