23 травня об 11:00 розпочнеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз».

Дата: 20.05.2024 15:10

Видання допоможе експертам і усім зацікавленим особам ґрунтовніше підготуватися до реалізації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Посібник підготовлений Радою Європи в рамках Програми «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні» у співпраці з Асоціацією міст України (АМУ) та у координації з Національним агентством України з питань державної служби (НАДС).

Для участі у заході необхідно зареєструватися.

Деталі тут: https://decentralization.ua/news/18080

Пряма трансляція заходу на ресурсах Програми Рада Європи: децентралізація і місцеве самоврядування, НАДС, Асоціація міст України та порталу «Децентралізація»

Децентралізація