Кожен пацієнт, який підписав декларацію з сімейним лікарем, має право безоплатно отримати певні лабораторні та діагностичні дослідження.

Дата: 02.06.2024 12:41

➡️ Безпосередньо на прийомі лікар може оглянути пацієнта, провести скринінг та зробити швидкі тести на інфекційні захворювання.

Безоплатно можна пройти:

🔹інструментальну діагностику: електрокардіографію, пікфлуометрію (пікову швидкість видиху для оцінки дихальної системи), вимірювання гостроти зору, слуху; отримати направлення для консультації з лікарем-спеціалістом;

🔹скринінг на наявність розладів психіки та поведінки;

🔹скринінгове обстеження на виявлення ВІЛ, туберкульозу, гепатитів, інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Які аналізи безоплатні:

🔹загальний аналіз крові, сечі;

🔹аналіз рівня холестерину;

🔹аналіз рівня глюкози в крові.

➡️ Для проведення лабораторних досліджень лікар виписує направлення на обстеження.

Не потрібно додатково платити за витратні матеріали!

Пробірка для аналізу крові, рукавички, шприці, спиртові серветки — все це входить до вартості послуг Програми медичних гарантій і оплачується Національною службою здоров’я України.

НСЗУ Національна служба здоров'я України