Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день зниклих безвісти дітей. Повномасштабне вторгнення рф значно посилило цю проблему в нашій країні.

Дата: 25.05.2024 12:39

Ворог не лише вчиняє воєнні злочини на нашій землі, а й здійснює справжній геноцид, порушуючи всі міжнародні норми. Через дії окупантів українські діти перебувають у постійній небезпеці.

Наразі в реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, містяться дані про понад 2 тисячі українських дітей.

Внаслідок військових дій майже 550 дітей загинули, близько 1350 – дістали поранень. Ще більш як 19 500 – були примусово депортовані до рф.

Масштаби воєнних злочинів окупантів можуть бути значно більшими, адже ми поки не можемо оцінити ситуацію на тимчасово окупованих територіях.

Фіксуємо кожен злочин загарбників та домагатимемося справедливого покарання. Працюємо, щоб знайти кожну зниклу дитину.

❕ У разі зникнення родича, неважливо дитини чи дорослого, звертайтеся до поліції та повідомте про це до Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Гаряча лінія: 1698, Telegram: https://t.me/ZNYKLI_BEZVISTI_MVS

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб розшукати кожного безвісти зниклого українця!

МВС України