Попереджаємо про чергову шахрайську схему!

Дата: 30.05.2024 13:15

На месенджери українців надходить розсилка від нібито «Ощадбанку» або інших українських банків про можливість отримати грошову допомогу.

❗️Представники «Ощадбанку» попереджають, що таких виплат насправді банк не здійснює.

💬 «Нагадуємо, банк ніколи не запитує інформацію про номер картки, CVV картки. В жодному разі не можна переходити за посиланням у таких повідомленнях і вводити дані своїх карток. Це може призвести до втрати коштів з рахунку», — зазначають в «Ощадбанку».

❗️У разі отримання підозрілих листів, дзвінків або SMS-повідомлень телефонуйте до Контакт-центру «Ощадбанку» за номером телефону: 0 800 210 800 або до Контакт-центру свого банку.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України