Як призначається та виплачується одноразова грошова допомога у разі загибелі або інвалідності Захисників і Захисниць

Дата: 07.06.2024 16:34

🔹 Заяву на призначення ОГД можна подавати не лише через поштове відділення, а і через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

🔹Крім того, є можливість не подавати документи для призначення ОГД, якщо необхідні для цього дані є у володінні Міністерства або містяться у відповідних реєстрах.

🔹Тож фахівці Мінветеранів підготували інфографіку із роз'ясненням, у якій детально розписали:

▪ Кому надається ОГД?

▪ Які розміри ОГД?

▪ Куди звернутись за призначенням ОГД та як подати заяву і документи?

➡Зразки відповідних заяв та усі відповіді на нагальні питання – у нашій інфографіці:

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Мінветеранів