До 1 червня - Міжнародного дня захисту дітей управління освіти і науки обласної державної адміністрації проводить онлайн челендж «Юні таланти Херсонщини».

Дата: 28.05.2024 11:12

Мета заходу: продемонструвати багатогранність талантів дітей Херсонщини і довести, що вона найкраща та непереможна, як і Україна!

Онлайн челендж проводиться з 28 травня до 01 червня 2024 року.

Запрошуються талановиті й творчі діти області, не лише переможці конкурсів фестивалів, змагань усіх рівнів, а й ті, які мають хобі, вподобання, вміння і хочуть поділитися цим.

Для участі в онлайн-челенджі необхідно опублікувати у соціальній мережі «Facebook» з хештегом #ЮніТалантиХерсонщини фото, відео ролик або презентацію досягнень учасника.

Матеріали про талановитих дітей Херсонщини будуть постійно доступні для ознайомлення та поширення.

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації