Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації оголошує про проведення онлайн челенджу «Випускник 2024 – першокласнику».

Дата: 28.05.2024 11:20

Бережемо традиції!

01 червня 2024 року – Міжнародний день захисту дітей. Для випускників 2024 року – це останнє свято дитинства. Для першокласників - це початок шкільного життя, яке наповнене яскравими і казковими моментами та серйозним пізнанням знань і кропіткою роботою.

Саме у цей день, не в умовах війни, ці дві вікові категорії дітей зустрічалися на спільних заходах і тримали один одного за руки, даруючи посмішки.

З метою дотримання традицій святкування загальношкільних свят, згуртованості дитячих колективів закладів, створення історичного відеоальманаху дружби і підтримки між випускниками та першокласниками, виховання відчуття відповідальності та турботи, підтримки та єдності, створення гарного настрою управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації оголошує про проведення онлайн челенджу «Випускник 2024 – першокласнику».

Умови участі: учасники – випускники і першокласники. Учні випускних класів обирають «Символ знань» або «Символ дитинства» та передають його із побажаннями першокласникам. Кожен заклад обирає свій символ, який презентує у короткому відео (наприклад: книга, дружнє рукостискання, сердечка, щось символічне для учнів закладу освіти або вигадане, атрибути виготовлені власноруч тощо)

Необхідно записати короткий відеоролик або фотоколаж, де зафіксувати дану подію та опублікувати із хештегом #ВипускникПершокласник.

Таким чином створюємо історичний відеоальманах подій 2024 року.

Онлайн челендж проводиться з 28 травня до 01 червня 2024 року.

Запрошуються здобувачі освіти закладів області.

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації