Відкрито реєстрацію для участі в Міжнародній онлайн-конференції з медіаграмотності

Дата: 01.06.2024 13:33

🧑‍💻6 червня о 18:00 1+1 media спільно зі Smart Angel представлять новий освітній проєкт — Міжнародну онлайн-конференцію з медіаграмотності. Проєкт реалізується спільно з БО «Смарт Ангел» і за фінансової підтримки Європейського Союзу.

☝️Серед основних тем події: цифрова грамотність в умовах повномасштабної війни, психологічний вплив пропаганди, медіаграмотність для людей старшого віку та багато іншого, не менш цікавого і корисного матеріалу.

🎥Учасники, у форматі попередньо записаних виступів, зможуть переглянути доповіді лекторів і дізнатися більше про протидію фейкам, вплив пропаганди на суспільство, а також безпеку в інтернеті в умовах повномасштабної війни. Виступи будуть доступні українською, англійською, італійською, німецькою й французькою мовами.

👤Спікерами проєкту стали українські та міжнародні експерти з медіаграмотності, політичних технологій, історії тощо. Серед них також і Taras Shevchenko, заступник Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції.

Детальна інформація та форма зареєстрації – за посиланням🔗

Міністерство культури та інформаційної політики України