Що потрібно, аби усиновити дитину? І де шукати корисну інформацію про це? Новий безплатний курс «Народжені серцем» за 11 коротких відео розповість про весь процес — як пройти шлях від першої думки «я хочу усиновити дитину» до появи дитини у вашій род

Дата: 03.06.2024 08:09

Ви дізнаєтеся про те, як:

✔️віднайти та посилити свою мотивацію усиновити;

✔️бути готовим чи готовою до потреб дітей, відповідно до їхнього досвіду, стану та віку;

✔️підготуватися до першого знайомства;

✔️пройти весь процес усиновлення крок за кроком;

✔️підготуватися до адаптації дитини в вашій родині.

👨‍👩‍👧‍👦 Якщо вам хоч раз спадало на думку «може, усиновити дитину?», якщо ви вже готуєтеся до цього кроку і навіть якщо вам просто цікаво, як це — бути усиновлювачами? Ви зможете скласти цілісну картину про весь процес: від юридичних аспектів до психологічної підготовки та процесу адаптації.

👉 Реєструйтеся, курс у вільному доступі: bit.ly/44QW3Uv

🤝 Курс розроблено Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей спільно зі студією онлайн-освіти EdEra, Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України за фінансової підтримки Представництва European Union in Ukraine та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей