Онлайн – вікторина «Пам’ятаємо, перемагаємо»

Дата: 29.05.2024 21:36

6-10 травня 2024 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів відкриту онлайн вікторину «Пам’ятаємо, перемагаємо», присвячену до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вікторина проводилась з метою вивчення історії Другої світової війни – як події, що найбільше вплинула на сучасну історію людства; формування критичного мислення; популяризації наукового світогляду серед дітей та дорослих.

До участі у вікторині долучилися здобувачі освіти та педагоги ОЗ «Вадимський ЗПЗСО» Мирненської селищної ради.

Вітаємо Сербин Лілію Петрівну, вчителя історії та правознавства ОЗ «Вадимський ЗПЗСО», з перемогою у онлайн вікторині «Пам'ятаємо, перемагаємо» (група «Еліта»)!