Незабаром в мобільному застосунку Дія з’явиться нова довгоочікувана послуга «Шлюб онлайн».

Дата: 04.06.2024 09:46

Тепер не потрібно відвідувати відділ ДРАЦС і займати чергу, щоб подати заяву на державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати його. Особливо актуальною послуга «Шлюб онлайн» стане для військовослужбовців та громадян України, яких через військовий стан змушені перебувати на відстані.

📅 Обирайте вільні дату та час та очікуйте посилання на індивідуальний обряд державної реєстрації шлюбу в режимі відеоконференції.

Електронне відображення актового запису про шлюб автоматично сформується засобами Дії в обох із подружжя, а доставку та вручення свідоцтва про шлюб кожному з подружжя забезпечить відділ ДРАЦС на поштову адресу. Оцініть першими, як працює послуга.

Тестуйте унікальну можливість зареєструвати шлюб через Дію. Долучайтеся, якщо:

✅ маєте паспорт громадянина України у формі ID-картки чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон в Дії;

✅ маєте верифікований податковий номер (РНКОПП);

✅ не перебуваєте в шлюбі на момент подачі заяви;

✅ у випадку, якщо шлюб розірвано, такі відомості наявні у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян.

Зверніть увагу: на бета-тестування мають зареєструватись наречений і наречена. Зробіть це за посиланням: 🔗 https://t.me/diia_beta_bot

🙌 Проводьте час із близькими, а не в чергах.

Сервіс у Дії розробляється Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством юстиції України, Державним підприємством Національні інформаційні системи, цифровим ДРАЦСом, Державна міграційна служба України, АТ Укрпошта за підтримки швейцарсько-української програми EGAP, що виконується Фонд Східна Європа.

Міністерство юстиції України