Педагогічний колектив ОЗ "Вадимський ЗПЗСО" вітає учнів зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2024 08:46

Любі діти, дорогі батьки та шановні педагоги ОЗ “Вадимський ЗПЗСО”!

Вітаємо всіх вас зі святом Останнього дзвоника!

На жаль, в цьому році свята мають гіркий присмак. Багато кого війна закинула в інші міста та країни.

Дякуємо педагогам та батькам за турботу та навчання дітей. Дякуємо за сумлінність, за наполегливість, за професіоналізм. Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.

Бажаємо всім дітям  мирних канікул, сповнених нових цікавих вражень. Бажаємо, щоб ваші мрії та плани збувались. Щоб ви всі жили в щасливій, квітучій, прогресивній та незалежній Україні!  Бажаємо перемоги та миру!

Гуманітарний відділ