Вітаємо переможців онлайн – конкурсу дитячого малюнка «Я намалюю Україну без війни» до Міжнародного дня захисту дітей.

Дата: 01.06.2024 08:49

«Я намалюю Україну без війни»- такою була тема онлайн-конкурсу дитячого малюнка Мирненської селищної ради до Міжнародного дня захисту дітей.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У Міжнародний день захисту дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

Аналізуючи дитячі роботи на тему «Я намалюю Україну без війни», журі конкурсу побачили найбільшу мрію наших дітей - щасливу родину, мирну Україну.

За підсумками онлайн – конкурсу малюнків було визначено переможців, що посіли І, II і III місця у трьох вікових категоріях:

• молодша група (до 8 років)

• середня група (віком від 9 до 13 років)

• старша група (віком від 14 до 17 років)

Організатори конкурсу надіслали кожному переможцеві вітальні листівки та грамоту переможця.

Дякуємо всім дітям за чудові малюнки, за участь у конкурсі! Бажаємо успіхів, творчого натхнення та подальших перемог!

Гуманітарний відділ