Як захистити своє право на мову та отримувати інформацію чи послуги українською мовою в усіх сферах життя?

Дата: 11.06.2024 14:39

✅"Простір свободи" - рух добровольців розробив порадник, який допоможе знайти відповідь на це запитання. Це покрокова інструкція, яка розповідає про те, що може зробити будь-який громадянин для контролю за виконанням закону про мову і захисту свого права на отримання інформації і послуг українською.

☝️Порадник описує алгоритм дій у разі виявлення порушень у сфері послуг, освіті, державних установах та інших випадках.

📲За допомогою гіперпосилань і QR-кодів читаючи порадник можна швидко перейти до законодавчих та судових актів, інформаційних матеріалів, електронних форм скарг на порушення закону.

Завантажити порадник «Як захистити право на мову?» — за посиланням🔗

Міністерство культури та інформаційної політики України