Дата: 05.06.2024 16:50

📚 Обирай майбутнє, а ми допоможемо зі вступом на безоплатну форму навчання в заклади освіти України:

➡ на спрощених умовах;

➡ без складання НМТ (національний мультипредметний тест);

➡ за процедурою, що враховує відсутність українських документів;

➡ із можливістю онлайн-вступу.

🎓 Як діяти?

➡ Обери спеціальність і університет.

➡ Звернися в Освітній центр «Крим-Україна» чи «Донбас-Україна» при університеті

📌 (контакти можна знайти на сайті обраного закладу або Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua/.../vyshcha-osvita.../osvitni-tsentri-3).

❗ Центри підтримують всіх жителів тимчасово окупованих територій АР Крим і міста Севастополя, частин Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Херсонської областей, а також прифронтових населених пунктів.

➡ Подай документи та склади вступні випробування з української мови, історії України та профільного предмета. Подача документів і оцінювання можуть здійснюватися особисто чи дистанційно.

📑 Немає атестата? Освітній центр сприяє проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови та історії України, а також видачі документів уповноваженим ЗЗСО (школою).

Стань студентом із можливістю отримати безоплатне місце в гуртожитку, доступ до інтернету, підручники, стипендію та досвід міжнародного обміну.

📌 Всі деталі вступу та інша довідкова інформація за лінком https://ppu.gov.ua/vstup-2024/

Матеріал створений командами БФ Схід SOS, ГО ЦГП "Альменда"/CCE "Almenda", ГО Донбас SOS, ГО Крим_ SOS, Громадського холдингу «Група впливу», ZMINA. Центр прав людини, Міністерство освіти і науки України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

Публікація підготовлена на базі матеріалів від МОН і відповідно до Наказу МОН №271 від 1 березня 2021 року.

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим