ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV) реалізує проєкт «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст».

Дата: 07.06.2024 09:48

ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV) реалізує проєкт «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст» відзнятими графічними і відео-матеріалами на соціальну значущі теми, наприклад роз’яснення прав громадян та порядку дій у випадку пошкодження майна, мінімальних правил безпеки для збереження життя і здоров’я на деокупованих територіях тощо.

Як правильно зафіксувати знищення особистого майна для отримання компенсації від держави? Відновлення документів.