Кожній дитині потрібна турбота, любов та родинне тепло

Дата: 12.06.2024 13:10

Для дітей, чиї батьки опинилися у скруті та не можуть належним чином забезпечити догляд, існує професійна послуга сімейного патронату. Це тимчасове влаштування дітей, яке рятує їх від інституційних закладів.

Днями Уряд ухвалив зміни, спрямовані на розвиток патронату в Україні, та завдяки яким послуга зможе стати більш доступною, ефективною та дієвою.

Серед них:

• Влаштування дітей під патронат до суміжних громад.

• Надання послуги патронату над дитиною патронатним вихователем та його помічником, робота якого також буде оплачуватись.

• Збільшення винагороди для патронатних вихователів та можливість працювати як фізична особа-підприємець.

Це лише частина впроваджених нововведень. Більш детально про них — на картках нижче:

🤝 Проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» виконується спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Partnership for Every Child / Кожній дитині, Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України, Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки European Union in Ukraine та Австрійської Агенції Розвитку (ADA) Österreichische Botschaft Kyjiw / Austrian Embassy in Kyiv.

UNICEF Ukraine