35 ідей, які варто втілити з дитиною цього літа

Дата: 13.06.2024 09:18

☀️ Яким би не було цьогорічне літо — наші діти зростають саме зараз. А для того, щоб впоратись зі стресом і відчувати дитинство, їм потрібна радість. І саме ми можемо створити для них простір для радості та безтурботності.

🙌 Тому зберігайте 35 літніх ідей від дитячої психологині Світлани Ройз, завдяки яким діти запам'ятають літо та близькість з вами.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

✨ Кожна з цих ідей проста у втіленні і в більшості потребує лише вас, вашої дитини та фантазії. Діліться цим списком та наповнюйте своє літо щасливими митями! І обов’язково відмічайте UNICEF Ukraine та Світлана Ройз, коли робитимете щось з перерахованого і будете публікувати на своїх сторінках.

Бережіть себе! 🫂

UNICEF Ukraine